Lemon Lounge sizlere günlük çeşitli gezi ve turlar sunar. Gezi ve turlarımızla ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.


! Dikkat:
Günlük gezi ve tur saatleri saat 10:00 ile 17:00 arasında. Moon Light gezi turu saati saat 19:00 ile 24:00 saatleri arasında. Gezi turu başlangıç yerimiz şehir merkez limanında Tezcan Hoteli'nin karşı tarafında caminin sol tarafında kalır.

Ayrıca siz değerli müşterilerimizi, misafir olduğunuz otel veya villa' dan alabiliriz. Lütfen rezervasyon sırasında belirtiniz.

Ekicik Bay turu:

Bu gezi turu sualtı sporları yapan kişiler için idealdır. Bu gezi turunda su altı güzelliklerini görmek için dalbilirsiniz su altı flora ve faunası sizleri  büyüleyecektir. Biraz denizde gezdikten sonra büyüleyici etkisi altında kalcağınız kayalıklara geleceksiniz. Denizin berakklığı sizleri ayrıca büyüleyecek. Burada dalış yaptığınızda kayaların altından geçerken bu harika çevre güzelligini görmekten gerçekten büyüleneceksiniz. Ayrıca bu gezi yüzmeyi bilmeyen müşterilerimiz için de çok ideal bir gezi çünkü derin olmayan yerledede duraklıyoruz.


Bacardi Beach turu:

Bu gezi turunda önce biraz denizde gezdikten sonra harika bir koya geleceksiniz. Böyle eşsiz harika bir yerde Lemon Lounge la olmanızın keyfini yaşayarak dinleneceksiniz ve bu arada ortama uygun güzel müziğide unutmadık.


Köyceğiz gölü ve termal çamur banyosu:

Köyceğiz gölü Dalyanın en cok turist çeken bölgesi. Köyceğiz gölünde eşi hafızanızdan hiç silinmeyecek harika bir geziden sonra çamur banyosu yapabileceğiniz Sultaniye kükürlü termal çamur bölgesine gelirsiniz,

Bu çamur banyoları taa ki Roma döneminden beri çok ziyaret edilen ve bilinen bir yerdir, buradaki çamur banyosunun çeşitli deri hastalıklarına  ve bazı kas hastalıklarına karşı çok şifalı olduğu bilinir.

Buradaki göllerin termal suları yeraltından kaynayarak 40 derecelik sıcaklıkta çıkar.


Moon Light gezisi

Romantik bir gezi yapmak istiyorsaniz bu gezi türünü deneyin çünkü ayışığı altında ve göklerdeki yıldızların ve yıldız yağmurlarının eşliğinde teknenin üst güvertesinde ve güzel bir bardak şarap ve mezelerin eşliğinde,  unutamayacagınız güzel bir romantik gezi sizleri bekliyor. Doğadan gelen sanki bir 1001 gece masallarının içindeymişsiniz gibi romantik oluşumundan dolayı bu gezi turunu mutklaka denemeniz lazım.


Özel gezi ve turlar

Lemon Lounge teknesini ayrıca özel gezi turları için gündüz veya akşam saatlerinde kiralıyabilirsiniz. Bu konu ile ilgili sorularınızı lütfen bize bildirin.