Lemon Lounge gezi teknesi ilk ve tek olarak Dalyan ve çevresinde en güzel yerleri sizlere gezdirerek ve bu harika yerlerin özel keyfini sizlere tattırırp tanıtmak için yapıldı.

 

Lemon Lounge teknemiz tekrar restore edilmiş ve siz değerli müşterilerimize gezi sırasında en keyifli bir zaman geçirebileceğiniz şekilde ve isteklerinize uygun olarak yapılmıştır. Teknemizde tuvalet ve duş bulunur, yüzmeden sonra gerekirse duş alma imkanı sağlanmıştır. Ayrıca tecrübeli ve profosyönel ekip ve elamanlarımız trafından siz degerli müşterilerimize rüyalar diyarındaymışsınız gibi, istek ve ihtiyaçlarınızı büyük bir özenle karşılamak için hizmetinizdeyiz.

 

Gezi sırasında nefis Türk yemeğinin yanısıra sunulmakta olan çeşitli alkollü ve alkolsüz içeceklerimiz en güzel neşeli müziklerle sizlere unutulmaz bir Olive Lounge gezisini sunar.

Merhaba, ben Alper Yalılı, 3 yıl önce Lemon Lounge gezi ve turlarını başlattım. Bütün ekip ve eleman arkadaşlarımla gezi sırasında sizlere hayatınızda unutamayacağınız harika ve güzel bir gezi geçirmeniz için gereken herseyi sizlere sunmakta hazır bulunuyoruz.


Şahsım ve Lemon Lounge hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

Lemon Lounge sitesinde Dalyan çevresi ve sizlere özel olarak sunduğumuz gezi turlari hakkında bütün bilgileri bulabilirsiniz,

 

Sorularınız ve rezervasyonlarınız için lütfen bizimle temas kurun. Lemon Lounge de görüşmek dileğiyle hoşcakalın.